O nas

Dlaczego my?

Nie masz pomysłu na stworzenie strony internetowej? A może już sparzyłeś się oferując stworzenie jej komuś nieodpowiedniemu, kto spartaczył swoją robotę i tym samym zmarnował Twoje pieniądze jak i nerwy? To wszystko może się zmienić. Stwórz swoją stronę internetową we współpracy z nami. Oferujemy indywidualne podejście do klienta, konkurencyjne ceny, co w efekcie sprawi, że będziesz zadowolony z finalnego efektu! Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Od paru lat tworzymy nowoczesne rozwiązania informatyczne dla firm i instytucji. Naszą specjalnością są systemy dedykowane pod konkretne rozwiązania, choć często tworzymy też szereg projektów opartych o nowoczesne systemy CMS.

Co najczęściej wykonujemy

  • tworzenie i wdrażanie oprogramowania,
  • serwis i modyfikacje istniejących systemów dedykowanych, CMS, CRM,
  • wszelkiego rodzaju integrację różnych rozwiązań, jak np. łączenie baz danych, import z zewnętrzych systemów poprzez API,
  • integracje sklepów internetowych z różnymi formami płatności, czy systemami magazynowymi

Projektowanie i wdrażanie

Każdy klient jest dla nas nie tylko wyzwaniem, ale również szansą na nasz rozwój. Jeśli nasz klient się rozwija to my też, łatwiej jest rosnąć razem.

Dlatego oferujemy również usługi projektowania niestandardowych systemów, które dostosowane są do indywidualnych wymagań.

Dzięki naszemu doświadczeniu będziesz mógł wykorzystać najnowsze technologie do własnych potrzeb.

Kontakt z nami

Flexmind. Krzysztof Bielecki
ul. Polna 1B
43-180 Orzesze
NIP: 634-253-33-52
NIP EU: PL634-253-33-52
REGON: 383003651


+48 512 448 523
[javascript protected email address]

Skontaktuj się z nami

keyboard_arrow_up Zadzwoń